FC DACIA
  • Campioana Moldovei 2010/2011

  • Supercupa Moldovei2011/2012

  • Vicecampioana Moldovei2014/2015 2012/2013 2011/2012 2008/2009 2007/2008

  • Locul 32004/2005

Conducerea

PREȘEDINTE

Shishkhanow Adlan

13 august 1973


VICE-PREŞEDINTE

Ruslan Kmit

14 februarie 1978

Director general

Novac Alexandru

9 august 1970

Operator

Sergiu Caraus

31 martie 1986


Manager suporteri

Sergiu Burbulea

31 martie 1986

Office manager, traducător

Kirilova Oxana

28 octombrie 1994

Director CS "Speia"

Dumitru Braghis

7 noiembrie 1950