FC DACIA
  • Campioana Moldovei 2010/2011

  • Supercupa Moldovei2011/2012

  • Vicecampioana Moldovei2014/2015 2012/2013 2011/2012 2008/2009 2007/2008

  • Locul 32004/2005

Staff tehnic

Antrenor secund

Veaceslav Semeonov

16 martie 1956

Șef de echipă

Muhajir Polonkoev

8 ianuarie 1976

Medic

Nicolai Arsenii

2 decembrie 1985


Medic

Dragomir Rusu

3 septembrie 1982

Мaseur

Nicolae Moga

3 decembrie 1953

Administrator

Valerii Plujnic

16 iunie 1961


Administrator

Valeriy Goroshinskiy

16 septembrie 1964